Polonya'nın en büyük şirketlerinden Apator Group dikey sigortalı yük ayırıcıları ile elektrik dağıtım ve kontrol sistemlerinde çözümler sunuyor. ARS serisinde bulunan tüm ürünler Avrupa ve Türkiye standartlarınını kapsamaktadır. ARS dikey sigortalı yük ayırıcıları ile güvenli, kaliteli ve sağlıklı bir AG sistemi oluşturabilirsiniz.

Apator ürün portfoyümüz arasında;

  • ARS serisi, NH boy 00 - 3x160 A den, NH boy 3 - 3x630 A e kadar standart ve 1000 A lik özel, 3 faz ayrı ve 3 faz birlikte açmalı modelleri ile, A.G. dikey tip, NH sigortalı yük ayırıcıları olan D.S.Y.A. 'lar. (TEDAŞ-MYD/2002-042.A şartnamesine ve tüm uluslararası normlara uygun.)

  • Türkiye'de ve Dünya'da en çok satılan NH sigortalı yük ayırıcı olan, NH boy 00   3x160 A den, boy 3 - 3x630A e kadar, RBK serisi ile RAB ve RA serisi, A.G. yatay tip NH sigortalı yük kesici ve ayırıcıları.

  • A.G ve O.G. parafudrlar.

Apator Group, one of the biggest companies in Poland, offers solutions in vertical distribution systems with vertical fuse loaders. All products in the ARS range cover European standards. With the ARS vertical fuse load disconnectors you can create a safe, quality and healthy LV system.

Our Apator product portfolio;

  • ARS series, NH size 00 - 3x160A, NH size 3 - Up to 3x630A standard and 1000A special, 3 phase separate and 3 phase co-extrusion models. Vertical type with load disconnectors with NH fuses.. (According to all international norms.)
  • The most popular NH fuse load breaker in the world, NH size 00 3x160 A, size 3 - up to 3x630A, RBK series and RAB and RA series, L.V. Horizontal type NH fused load disconnector and disconnectors.
  • LV and M.V. surge arresters.

Apator ürün katalogumuzu katalog & fiyat listesi bölümünden indirin.

Get your Apator catalogue from our catalogue & price list page.

Şimdi satış ekibimizle iletişime geç.

Contact our sales team now.